| gemeni6226 a întrebat:

Ceva foarte interesant.Pe calculatorul meu de acasa sunt intrata in contul meu google si nu ies pentru ca nu vad de ce sa ies, din moment ce nu e nimnei acasa numai eu accesez calculatorul.Asa.Mai e deschisa contul goole pe care il am si pe telefon, nici telefonul nu-mi acceseaza nimeni deoarece imi este in buzunar tot timpul.Intrebare:cum se poate atunci ca daca ma uit la youtube:history imi apar dupa ultima piesa ce am vizionat alte patru videoclipuri de existenta carora nu am stiut si nici nu am vizionat nici acum nici alta data? mai cu citeva saptamini in urma imi aparea un acelasi videoclip in history ce nu am vizionat dar nu i-am dat importanta.Dar acum chiar sunt curioasa; cine imi sparge contul sau cine imi poate accesa contul? oricine chiar daca nu are calc meu numai pentru ca pur si simplu nu mi-e inchis contul google? adica nu dau logout cind merg la servici si inchid calculatorul?

3 răspunsuri:
| Dorin_Isofache_1994 a răspuns:

Incearca sa te deconectezi de pe orice sistem si vezi apoi daca mai apare ceva suspect

| gemeni6226 explică (pentru Dorin_Isofache_1994):

Nu ma deranjeaza ca intra in contul meu ca nu am nimic de ascuns ci am vrut sa stiu daca cineva poate intra si daca da cu ce scop intra? sa-mi demonstreze ceva? ca doara nimic rau nu a afacut s-a uitat la niste piese.Doar m-ar interesa cine a facut si de ce.

| Dorin_Isofache_1994 a răspuns (pentru gemeni6226):

Cineva care nu are cont, ori are si este minor...adica sun 18, asa, cu contul tau are acces la mai multe clipuri