| xanderx a întrebat:

Cine imi poate face si mie va rog furmos un cont la metin2dinamik, mie nu imi merge deloc sa facsad, adica fac contul primesc emailul cu linkul de activare dau click si pur si simplu nu merge, imi scrie ca este banat contul desii debia l-am facut.
Sau sa imi spuneti cum as putea sa fac cont.

Dau funda :X.

2 răspunsuri:
| Bebe_9747 a răspuns:

Din pacate eu nu joc acolo insa, daca vrei sa incepi sa joci pe un server care abia acum e la inceput incearca metin2classic.eubit.net.

| RequalizeD a răspuns:

Nu stiu dc nu merge sa faci cont...Dar am eu 2 conturi:warrior lvl 72 king,semiom, bataliei, frunza si un nunja lvl 73 king, cutite de 92 si mai multe chestii

ADD id mess yorequalized daca te intereseaza