| RazvanTare a întrebat:

Cine imi spune un cont de metin2 mage

8 răspunsuri:
| LegendGood a răspuns:

It zic eu unu fi atent cauta pe net laughing)

| accesz21 a răspuns:

Blanc

| andreiandronic a răspuns:

Si eu caut cont daca ai gasit cum se face cont adica daca stii ce trebuie scris la penultima cintacteazama id meu andrei_000123

| TheWoolf a răspuns:

Iti spun eu sper ca dai funda! creeazati si la ultima apare ceva cu ''M'' scrie deux ca scrie cati m vezi in metin2mage happy si la penultima scrii ce ai tu chef este intrebare secreta

| Vipera21 a răspuns (pentru TheWoolf):

Ziceti-mi unde dau sa ma inregistrez the wolf zi-mi plzzzz

| eduard12345 a răspuns:

Nu trebuie sa iti spuna nimeni un cont pentru ca e foarte simplu sa faci dai la inscription si scrii acolo si la ultima e blanc ca sa stii. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| eduard12345 a răspuns:

Nu trebuie nimeni sa iti dea cont iti faci unul si la ultima acolo scrii blanc

| Adytzuu98 a răspuns:

Thebest2011 si pass : numedecod002