| KoZzZ a întrebat:

De ce nu mai merge Mage Metin2 Cine in spune cand se reporneste sau Daca Nu se mai porneste Funda

2 răspunsuri:
| ELEMENT3110 a răspuns:

Sunt Sanse de 50% sa reporneasca si 50% sanse sa dispara sad. Ori se deschide pana pe 2Dec ori dispare sad.
Hai ca sa iti dau si o veste Buna happy. Este un metin aproape identic (Ce e in centru, cupola nu este).Se numeste AltariaMt2 happy. Funda?

| ELEMENT3110 a răspuns (pentru ELEMENT3110):

Sopurile sunt identice doar ca nu este cupola pe care stateau.