| sebipodaru a întrebat:

Cine imi spune un metin2 care cresti foarte repede si are otel la negustorul de armuri si arme de lvl 100 la negustorul de arme dau funda la cel mai bun metin!

8 răspunsuri:
| Bestrider a răspuns:

Kingdom

| sebipodaru explică (pentru Bestrider):

Nu este deschis nu merge praf

| sebipodaru explică (pentru Bestrider):

Tu vezi ce am scris acolo si tu ce metin mi ai dat zici ca e metin2 ro pai sa mor eu zi si u un metin sa aive tot ce am zis eu ok?

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Te da direct cu lvl 250 metin hammer ai kinguri ai arme calumea de tot ai ai 1. 000. 000. 000 si o arma costa 1yanglaughing funda?

| sebipodaru explică (pentru SuntRomânDeTreabă):

Dar nici chiar asa sa pot sa cresc

| Leonardo2000 a răspuns:

Http://www.pvp-metin2.ro/
Funda? te rog :)

| Skumpul_Alyn_1998 a răspuns:

Http://vs-metin2.mt2.ro/ cresti repede si faci yang foarte repede ma gasesti acolo NinjaStar

| Daanni a răspuns:

Metin 2 hotstyle cel mai tare mt 2 privat eu sunt lv 125 am king 4 si am 100kkk si cresti repede are ratele 1500-2000