| MihayGamerHD a întrebat:

Cine se pricepe la facut skinuri minecraft. Eu am minecraft laucher si vreau un skin cu nume. Stiti la ce ma refer.

12 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Eu, dar, trebuie cont premium, altfel nu putem.

| MihayGamerHD explică (pentru TiberiuFasole):

Ba putem, te rog fai tu un skin smecher numele MihaiProGamerHd happy te roggggg! big grin

| TiberiuFasole a răspuns (pentru MihayGamerHD):

Nu pot, decat daca ai cont premium. Altfel nu poti decat daca iei un nume cu skin, oricum nu poti propriul tau skin daca n-ai cont.

| MihayGamerHD explică (pentru TiberiuFasole):

Pai fai ma tu un nume cu skin! aia zic!

| TiberiuFasole a răspuns (pentru MihayGamerHD):

Costa 100 de lei. Practic ceri sa iti dea cineva 100 de lei gratis, pentru un simplu skin. Contul costa 100 de lei.

| MihayGamerHD explică (pentru TiberiuFasole):

Da-l ma dracu asa scump?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru MihayGamerHD):

Nu eu am pus pretul. Nu chiar 100, ci 90. 19 euro mai exact.

| MihayGamerHD explică (pentru TiberiuFasole):

Pai si alea de pe siteuri de pe net? cum sunt gratis?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru MihayGamerHD):

Alea sunt conturi ale alt cuiva, dar poti sa pui numele doar pentru skin, dar parola nu o stii. La alea nu ai cum sa le schimbi skin-ul, sunt doar nume ale altor oameni care l-au cumparat, dar doar ei pot sa schimbe skin-ul, tu nu poti.

| MihayGamerHD explică (pentru TiberiuFasole):

Pai eu vreau doar un nume cu un skin! nu se poate?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru MihayGamerHD):

Ba da, dar esti nevoit sa ai skin-ul lui, si nu va fi numele tau. Nu poti avea pe gratis un nume cu skin al tau.

| Kreefy a răspuns:

Deci ori cauti pe net skin cu numele altcuiva...ori cumperi cont premium 19. 95euro ( 90lei ) si iti creezi skin-ul asa cum iti doresti cu numele pe care il doresti.