| strelitia a întrebat:

Cine stie cel mai tare metin2 privat cel mai fain ia FUNDA! sa se creasa repede

5 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Http://royal.mondialmt2.com/ lvl max. 250, arme, armuri si accesori pana la lvl 250, mape noi (cave zombie, ultima, ultima2 etc.), otele la magazin, arme pana in lvl 65 la magazin, licori noi, iti iei magii P de la depozit etc. Servarul este non-hamachii.

| Alexa412 a răspuns:

M2 Mage incearca-l e misto 100% fierar otel la maga cu 120k faci bani foarte repede lvl tot la fel.

| strelitia explică:

Le-am jucat pe amandoua si nu-mi plac

| IaMaZaKy a răspuns:

Pai cel mai fain MT privat este Metin2 Steel

| Alexa412 a răspuns (pentru IaMaZaKy):

Cel ai fain Mt2 Steel laughingBa nu!