| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un metin2 deschis dupa data de 01.04. 2013, nepopulat(maxim 200 playeri inregistrati), sa NU fie Pvm Hard, sau poate faceti voi un metin sau stiti pe cineva care face va rog sa ma anuntati, iar ultima conditie ar fi ca nimeni sa nu aiba level maxim. Cel mai bun raspuns primeste Funda! Iar daca cel mai bun raspuns esti si primul si este si rapid primeste Funda+Vot!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Metin2Run dar cred ca are mai mult de 200 de membri.

| Brapp99 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Sincer sa fiu exact de Metin2Run m-am lasat ultima data si eu l-am gasit dar are peste 300 playeri... oricum mersi big grin