| Ecaterina30 a întrebat:

Cine stie un metin2 fain?

7 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

EnergyMetin2 e super tare toate astea de aicea is naspalaughing

| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Metin 2 mondial, metin2 freezetime, Metin2 united, metin 2 candylongju, metin2 fun, metin 2 ro, metin 2 gx, metin 2 tim, metin 2 dinamik, metin 2 paradise, metin 2 guabina, metin 2 gothic, metin 2 adventure, metin 2 mania, metin 2 lunaris (cel mai nou), metin 2 wiki, metin 2 kingdom... sper ca ti-am fost de ajutorhappy funda?

| YoMsG a răspuns:

TDL metin2 Alcoolici
site:http://metin.tdlgaming.com/alcolicii/
iti da lv 1 te duci la una siti da lv si bani gasesti modate in shop bonus 2 pentru war sunt 4 kinguri. funda?

| denis100 a răspuns:

Metin2 mage este fain

| emi19 a răspuns:

Metin2oriental.hammer mt2

| emi19 a răspuns:

Sau mai este pvpmt2gm mode... daca donezi 5 euro iti da ga gm sga sgm.la shopuri sunt armuri asa si asa si arme dar in inventar iti da cele mai bune arme si armuri de la otel pana la posedata si arme mod de pe alte jocuri.sau hammermt2 noul sv.lvl 224 de inceput lvl max 225.are itheme mod la magazine dar nu-s bonusate am cont acolo ninja lvl 225 magie pumnal(lama) si am 5 kinguri set si 4 pumnale set pentru orice caracter fac un set in max 28 de min daca te bagi la hammermt2 contacteaza-ma la id asta. emi_best19