| νισяєℓ a întrebat:

Stie cineva sa imi spuna un Metin2 fain?

6 răspunsuri:
| alynutzu20 a răspuns:

Metin2 tdl
Metin2 ro
metin2 dx
metin2 ne
sunt mai multe, baftahappy

| alynutzu20 a răspuns:

Lunaris
mondial
dx
ne
ro
si altele.cauta pe top 100

| SovietMarshalPeter a răspuns:

Lasa mai metinu da-i pace ca o sa te faci dependent de el crede-ma, asa o patiti si colegi din clasa mea si sau dus pe apa zambetei.

| νισяєℓ explică (pentru SovietMarshalPeter):

Nu te-am intrebat altceva decat daca stii un Metin2 fain

| AmXjKr a răspuns (pentru νισяєℓ):

Desi are dreptate DomnulCutare, poftim: Mondial Metin2 (este foarte mista, lv. max. 250, foarte multe arme de evoluat, mape noi pe care nu le gasesti pe alte servare, facute de ei), Lunaris Metin2 (la fel ca la Mondial Metin2, mape noi, lv. max. 250 etc.)

| Snopy a răspuns:

Metin2 st este nou si cu puitini playeri sper sa-ti placaawinking