| SanduINFINITE a întrebat:

Cit de inspaimintator este jocul Outlast?

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Este un joc tare cred ca l-am jucat acum 7-8 luni cu volum minim nu e asa de groaza laughing dar daca iti pui castile sau dai volumul tare ambientul face toata treaba.

| SanduINFINITE explică (pentru RobertMoon):

Eu deja l-am terminat jocul nu prea m-am speriat doar cind cineva ma urmarea sau imi esea in cale

| RareşTPUro a răspuns:

65-70% este inspaimantator.

| Adelin20 a răspuns:

Foarte inspaimantator. Este unul din cele mai tari jocuri horror! Uite aici trailerul https://www.youtube.com/watch?v=2GPf3MdVOKI :)

| SanduINFINITE explică (pentru Adelin20):

Am pus intrebarea asta for fun eu Outlast l-am trecut dar nu prea m-am speriat