| TygerSpeed a întrebat:

Cum cresti FPS-ul pentru jocul outlast fara programe?

5 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Uite aici un tutorial de crestere fps. http://blog.chestiiutile.com/......s-1-6.html
e pentru counter strike, dar foarte multe lcucruri sunt valabile si in jocul tau. de fapt e optimizare a windows-ului...

| TygerSpeed explică (pentru buzucan):

Eu am windows 7 nu windows xp

| Jipa95 a răspuns:

Iti cumperi o placa video mai buna, eventual si un procesor!winking

| Copac13 a răspuns:

Iti processor mai bun, placa video sau mai curate memoria calcutatorului

| alin16y a răspuns:

Poti scadea setarile grafice ale jocului, inclusiv rezolutia.