| AnoNiM61999 a întrebat:

Credeti ca merita cumparat laptopul http://www.emag.ro/......32KWBBBM/.
Si cam pana in ce an mi-ar merge jocurile pa acest laptop.

Răspuns Câştigător
| cosmin76 a răspuns:

Daca ai bani de el... merita foarte mult sa ti-l iei este un laptop foarte buni nu toata lumea isi permite un asa laptop...Te va tine o perioada foarte lunga acest laptop!

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Desigur,totusi de 130 de milioane faceai un pc mai bun ca la nasa

| Kreefy a răspuns:

Alienware este cea mai buna firma de laptopuri din toata lumea si este si cel mai bun, dupa performantele mentionate este boboc, iti merge orice joc.

| AmXjKr a răspuns:

Salut. Cu banii aia iti faci 3-4 calculatoare. Un calculator te poate tine si 3-4 ani. Daca iti place designul carcasei, sa stii ca exista carcasa si pentru unitate, undeva la 1500-2000 ron, dar nu merita banii, chiar daca e frumoasa. Conteaza componentele, mai putin carcasa.

connect ze.laleagane.ro

| AnoNiM61999 explică (pentru AmXjKr):

Adresa ze.laleagane.ro este pentru skype, yahoo?