| SunWukong a întrebat:

De ce de 2 zile Pc-ul meu tot timpul zice ca trebuie sa instaleze si sa downloadeze nu stiu ce update-uri? Ca inante nu zicea ceva de update-uri niciodata.

6 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Ti-ai instalat de curand windows-ul?

| SunWukong explică (pentru OnnyMady):

Nu,il am instalat de 6 luni.

| LoLiPoP101 a răspuns:

A aparut o versiune mai evoluata pentru un windowsul tau sau pentru un program din pc-ul tau

| SKuLL909 a răspuns:

Inseamna ca pc.u tau a detectat niste probleme la windows si trebuie sa-l lasi sasi fac treaba sau te ve intreba asta in continuare. E posibil sa fi detectat virusi sau programele lipsa dupa ce tu ai facut ceva ce nu trebuia la calculator happy

| DLeonard1998 a răspuns:

Ce fel de OS Operating System pentru ca daca ai Win Xp (Genuine) trebuie sa ai licenta sa faci update-ul iar daca ai Win 7 atunci lasa sa faca update-urile ca iti inbunatateste software-ul

| Ghelutza_Ghelu_1990 a răspuns:

Pai trebuie sa il lasi sa isi faca updateurile. De exemplu pe avast il ajuta sa detecteze cele mai noi soiuri de virusi...