| razvanbaby a întrebat:

Cum pot la gta san andreas sa vad volanul, sa pornesc/opresc motorul, deschid geamurile, deshid/inchid capota si portbagajul si alte dotari cum deschid parasuta etc.alte dotari da sa fie corecte dau funda mareee!

6 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Parasuta se deschide de "click" cand esti in aer.

| Taranalexandrugabriel500 a răspuns:

Alexandru_taran99@yahoo.com

| Gabriel180401 a răspuns:

Salut razvanbaby! Ma numesc Gabi. Poti opri si porni motorul apasand tasta F,prin aceasta tasta poti intra/iesi din masina,referitor la inchis/deschis geamurile,nici aceasta chestie nu este implementata si nici cu portbagajul capota,poti deschide parasuta apasand click stanga,a,scuza-ma,aproape uitasem,nici nu poti vedea volanul,exista o parola prin care poti vedea rotile,scaunele si volanul,scuza-ma,dar am uitat parola,o poti gasi langa multe altele, doar scriind pe pagina de cautare la Google:''coduri gta san andreas coduri pc'', fara ghilimele.Sa ai o seara buna!

| Mihai_Miki_1999 a răspuns:

Sall se poate deschide porpagajul si celelalte lucruri daca vrei da-mi messul tau si o sa-ti dau tot ce iti trebuie

| Taranalexandrugabriel500 a răspuns (pentru Mihai_Miki_1999):

Alexandru_taran99@yahoo.com trimite-mi tot ce sti prin yahoo, vreau sa stiu cum se poate vedea volanul la gta sa

| mafiotulnumberone a răspuns (pentru Mihai_Miki_1999):

Wa,ajuta-ma si pe mine, te rog da-mi add: robby_fan_steaua