| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

412 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut nu-i mare scofala sa fii gm pentru ca tb doar sa creti eu sunt deja gm si nu ma plang ca voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intai trebuie sa dai euro pe tel si trebuie sa faci si cerere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lume de unde stici voi ca e vorba de Metin2.ro poate este vorba de alt metin...la asta v-ati gandit el spune:''Cum pot ajunge gm la metin2 as dori sfatul unui espert'' nai zis ''Cum pot ajunge gm la metin2.ro as dori sfatul unui espert''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu
cresti singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu pe cineva care e gm pe hydra si ca sa fii gm trebuie nu numai sa ai cel putin lvl 99 ci sa ai toate +9 si sa te accepte echipa asa ca mult noroclaughing).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prost e ala
in metin nu exista decat 99 lvl, si ca sa fii [GM] trebuie sa ai cel puti un an jumate de experienta in jock, si mai poti sa fii GM si in alt fel, exista un program, eu m-am facut GM in 10 minute
fara aprobare
deca vreti sa vedeti cum se face intrati link-ul asta
http://www.youtube.com/watch?v=WtG12Kp6ubU
uitati-va la asta, costume si altele, celalalt trebuie sa il gasesc pana atunci papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare chestie si eu am lv 94 pe corvus si 97 %

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, nu trebuie sa ai level 99 pentru. a fii GM. Cererea se face pe acest site:http://badidol.comastuff.com/m2roapps/game.html cerintele minime:trebuie sa ai cel putin 18 ani, pentru a evita anuminte probleme, trebuie sa cunosti FOARTE BINE limba engleza si romana, comentariul de pe cerere nu trebuie sa fie ca de ex:vreau sa fiu gm sau fa-ma gm(nu se ia in considerare si vor fii sterse fara a fii citite), comentariul trebuie sa fie cel putin de 250 cuvinte, nu trebuie sa spui NICIODATA nimanui ca tu esti GM si sa tii discret acest lucru, in plus, daca nu completezi formularul sincer, nu vei fii acceptat.La revedere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei cont de gm id e opolie par este
barbatu12345

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt GM si iti dau un sfat sa te lasi de metin pana nu iei ban

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti voi spune doar daca imi dai un cont cu cal pemetin 2 ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti faci server privat si acolo tu faci tot ce vrei mai bagi alti GM GA SGA si ce mai vrei uh si normal ca si uh esti GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Futuva in gura de prost iti trebuie de la lvl 1 la lvl 99 nu se ajunge usor trebuie sa bagi bani in metin si sa stii sa gasesti camera de cristal si voi nu stiti dreaqu unde e Map2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu sa ajung si eu gm dar cine are metin 2 privat sa imi zica am id asa costantin_98 va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treabuie sa stii multe despre metin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai am ajuns si eu un gm pe metin2 ro si asa iti voi da raspunsul.prebuit sa faci lvl 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai lvl99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga hack de exp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci lv 99 si iti da o misiune sa omori 30 de caini cu ochi vanat. eu sunt cel care a infintat metin 2 fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skip user information
bend0r

Beginner

Posts: 29

Wednesday, January 20th 2010, 4:40pm

Aplicatie ca Gamemaster - Deschis
V-ati gandit sa oferiti din timpul vostru oferind suport gratuit jucatorilor ca Game Master?

Daca raspunsul este da, luati in considerare punctele de mai jos si daca aplicatiile sunt deschise simtiti-va liber sa trimiteti o aplicatie.

Ce trebuie sa faca un Game Master?

GM-ii au grija de serverele pe care au fost pusi.
Ei sunt responsabil pentru aplicarea regulilor jocului, sa ofere suport tehnic, sa ajute la rezolvarea problemelor dintre useri si sa pedepseasca jucatorii care incalca regulamentul jocului.

Cerinte

* Varsta minima de 18 ani, evitand astfel unele probleme juridice.
* Sa aveti o cantitate considerabila de timp sa oferiti jocului ( Zilnic cel putin o medie de 2 ore )
* Sa acceptati critici pozitive cat si negative de la alti membri ai echipei, fiind astfel in stare sa faceti parte din ea.
* Sa aveti o personalitate utila si ajutatoare.
* Destula experienta in joc si in cunoasterea regulilor pentru a putea ajuta jucatorii.
* O cantitate minima de timp petrecuta pe Irc ( in special pe canalele de suport ) dupa aplicare.
* Sa fiti capabil sa va bucurati de munca in echipa si sa va distrati.
* Experienta in joc.

Ce trebuie sa contina aplicatia voastra?

(Minim 250 de cuvinte ) - Engleza sau Romana ( in ambele limbi este de asemenea in regula )

* Cateva detalii personale
* Nick-ul de pe forum
* Contul si Numele Caracterului din joc
* Daca ati fost banat in trecut pe forum sau in joc, din ce cauza?
* Modalitatea de a indeplini conditiile de mai sus.
* Pe scurt experienta voastra din viata reala si studiile detinute.
* De ce te-am angaja pe tine?
* Ce te motiveaza sa aplici?
* Experienta in Metin2.ro cat si in alte comunitati
* Experienta in alte Jocuri si Comunitati

Nota: Aplicatiile care nu indeplinesc cerintele sau cele 250 de cuvinte nu vor fi luate in considerare.Site-ul este:http://badidol.comastuff.com/m2roapps/game.html

Send your application at: Application Tool (click me)

Metin2.ro Game Administration

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal am si eu o întrebare? Cine o stie pe oana s-a mutat anul acesta la motătei este în clasa 7 la scoala nr1 cine o stie să mă contacteze la id cerga_m.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti ajunge... uite iti dau eu un id care sunt eperti e direct la sediul metin2.ro uite id: metin2.ro asta e id baga-l o sa vezi iti da yang gratis item si toate astea dorar trebuie sa faci comanda nu-ti ia baniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah esti prea prost sa fii GM rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai usor mod sa devii [GM] este sa iti faci propriul srvr privat(mi-am facut e misto raw).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii idioti casa fi GM pe metin2.ro trebuie sa faci lv 99 si normal ca cel care face lv 99 nu are sub 18 ani pentru ca baga bani la greu in acel cont si deci poate sa fie GM am vazut aici ogramada de pareri stupide de la niste copii cam retardati dupa parerea mea daca nu stiti care'i treaba nu av mai dati cu presupusu fratilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog sa-mi spuneti cum sa ajun gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu baty la orci