| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gm de rog sa mi eliberezi pe shadowninja2
id
te rog din inima e sigurul meu cont pe pegasus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gm vreau savb cu tine
pe mess id eu e vladutzbot sati pun niste intrebari plizz cautma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa-mi dea gm napoi contul te rog cine stie sa scrie aidiul meu sa vb cu mine scrieti ovidel007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel care a zis ca e king metin2ro il rog frumos sa bage id meu modestul_ionut il rog ff mult... te rog baga id meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te cresty laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate. eu sunt GA. pe 5 svwinking. 1) trebuie sa stii comenzile foarte bine! 2)cum un pic de noroc te observa cel care are sv`ul si aia e!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi
te rog imi poti trmite acum un hack de yang sa mearga la windows 7 si unu de atac si viteza? contacteaza-ma prin mess:costilumanare sau suna-ma:0786062887

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi pot faced un sv privat la mt2.us? O daca sa fii GM adica GAME MASTER trebuie sa ai 18 ani si sa vb fluent engleza+ca adminii si echipa metin2 va va da si un test destul de greu. Sper ca te va ajuta sfatul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da... are dreptate trebuie sa cresty lvl mult ca sa ajungi GMtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami dai plz ceva fms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

apesi entar dupa aia ct r l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-l descarci de pe google!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut pot sa te ajut eu in privinta asta dar te coste 2 euro ma platesti dupa ce te fac GM ok? dar asta daca esti serioss nu am timp de copilarii ia id meu omega.lucyan@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa omori gm cu unul de 94

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai creazati un joc numit metin2 si esti gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, ca sa devii un Game Master trebuie sa ai peste 18 ani si sa ai experienta in domeniu. [ex.: ai mai fost vreodata Game Master sau Admin pe alt joc?] Nu oricine devine un,, GM'' Daca ai indeplinit toate conditiile de mai sus intra pe: http://badidol.comastuff.com/m2roapps/game.html. Completeaza spatiile cu * si dai,, Trimitere". In maxim 2 saptamani vei primii un e-mail si vei afla daca ai devenit sau nu Game Master. Toate cele bune. [ raspuns de la un GM ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fi GM trebuie sa faci lvl mxim(120) si atunci o sa-ti apara o chestie pe care te intreaba daca vrei sa fi GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nativ un cont de 76 id :hertoman pwa:ylasculia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nativ un cont de 76 id :hertoman pwa:ylasculia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nativ un cont de 76 id :hertoman pwa:ylasculia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nativ un cont de 76 id :hertoman pwa:ylasculia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane faty un servar privat al tau si vei fi gm contacteazama id:baiat_sukar43

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CRESTI Mult Si Bn & te faci 99, altii asa au facuttongue:p:p:p:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebui sa faci lvl 95-99big grin... lool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, cum imi pot face si eu serverul meu privat? Carestie sa imi de-a add la id : adi_by_mafia ...MC ANTICIPAT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cun pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie acolo la chat asa /level 99 cu tot cu bara aia inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe private te faci imiediat gm cum sunt euwinkingtrebuie ca GA sa iti aprobeze o cerere daca o aprobeaza iti trimite codurile si o sa deveniti Gm ok?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manilor pls eu pot sa devin GM nu-s rau arunc des iteme pe jos si nu-mi place sa sparg conturi ca alti se chinuesc si vine 1 care e noob si lle sparge contul el nusi da seama ce poate copilu ala are 10 ani sai 12 sau etc si joaca la ceva retele de internet si saracu e vai de el nare nimic bani de mancare stiiu eu unu care joaca asa da voi nu va dati seama de 1 lucru cand i spargi la cineva cont saracu nare ce face el a jucat atata tinp sa-si faca itemile +9 sau +6 si cand i lau saprt copilu se supara si nu mai are mila de nimeni dar manilor e 1 SmEnARU CARE ae conturi mari pe uk si tot i trbe iteme de la alti dar mai bine jucati sv pr ca de vil sparge intr-o zi le faci napoi aveti grija de conturile voastre si sunt mai multi prosti ce se dau gm dar gm daca vrea saTI puna iteeme pe cont iTI PUNE doar el stie toate conturile asa ca' daca va cere cineva id si parola injurati ca nu-s GM iiei