| ghorghe123 a întrebat:

Cum se face un set full war,ninja, sura si shaman? Dau Funda +Vot!

4 răspunsuri:
| SportiFL3exX a răspuns:

Nu mah, el zicea la 6/7...lol:l

| AnnDdyy a răspuns:

Of of..nui asa greu
Daca vrei sa aii fiecare set in parte faci asa:
1-la war pui rezistenta la war(max), si tare impotriva warilor(max) pe toate itm. asa faci la toate pentru shaman pui shaman, la ninja pui ninja, la sura pui sura.
2-daca vrei universal pui numa rezistenta: dar safie repartizata egal adica :
-coif rezistenta sura ninja
-scut rezistenta ninja war
-bratara rezistenta war shaman
-colier rezistenta war sura
-pauci ninja shaman
si asa mai departe sper ca ati inteles..sa fie repartizae egalwinking
-

| Ezikel a răspuns (pentru AnnDdyy):

Doar 2 bonusuri are cate un item ma butule?

| BugMafia1221 a răspuns:

Imi ziceti si mie va rog un mt2 cu swichbot in client si arme armuri noi de lvl mare, si linkul dau funda