| B3nz1D3s3nate a întrebat:

Daca am luat ban pe ip pe un server de SA:MP mai pot face ceva sa pot intra pe acest server daca am internet prin cablu?

3 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Fa-ti un cont pe alta adresa de email si scoate mufa de internet de la calculator si bag-o eu de fiecare data cand fac asta imi schimba IP-ul sau ia-ti un program de schimbat ip-ul.

| B3nz1D3s3nate explică (pentru barbutxxx):

Da,dar nu pot sa imi mai fac cont ca acuma ca am ban nu ma lasa.

| Weyland a răspuns:

Poţi folosi un proxy sau un VPN. Trebuie să ai în vedere totuşi că folosirea VPN-urilor poate fi ilegală în unele cazuri.