| AiaEboy a întrebat:

Daca am:Windows Version: Microsoft Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 64-bit

Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU G530 @ 2. 40GHz

Graphics Card: Intel(R) HD Graphics

Total RAM: 1.9 GB
Ce trebuie sa adaug si cam cat m-ar costa? Vreau sa mearga fifa14, assassin creed, nfs most wanted 2012 fara probleme.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ar cam trebui sa schimbi tot, lol. Saau... macar inca 2 GB de memorie si o placa video cit de cit, de pe la gt 630 cu ddr5 in sus.

| AiaEboy explică (pentru KodrutZ):

Multumesc,dar nu prea ma ajuta ce ai spus tu, vreau ceva mai detaliat.Scuze.

| KodrutZ a răspuns (pentru AiaEboy):

Daca ai zice si tu detaliat ce ai acum si citi bani ai la dispozitie, ti-as raspunde si eu mai detaliat...

| DenisIoneanu a răspuns:

Am si eu pe lap Intel hd graphics si am auzit ca nu e asa de bun pentru jocuri asa...HD. Cred ca trebuie sa til schimbi