| Alyn1998 a întrebat:

Daca bag moduri in minecraft nu mai merge sa il deschi... nu scrie nimic doar ca nu se mai lanseaza. Sterg meta-inf dar tot nimic.
Am minecraft 1.7.2 si mi se dau numai moduri de 1.6.4 pe net. Vreau doar un X-ray sa mearga am incercat cu zecile dar niciunul nu a mers.
Pls am nevoie de ajutor...
Funda!

Răspuns Câştigător
| mickeyMT a răspuns:

*merge
PS: Daca pe net ai gasit doar moduri de 1.6.4, inseamna ca inca nu s-au lansat cele de 1.7.2, si mai trebuie sa astepti pana o sa le posteze cei care se ocupa de asta.

4 răspunsuri:
| mickeyMT a răspuns:

Pai, e si normal faptul ca nu iti mearge, deoarece modul fiind pentru versiunea 1.6.4, nu este compatibil cu 1.7.2.
Totusi, daca din launcher selectezi versiunea 1.6.4, si te uiti in appdata>roaming>. minecraft>versions, ai sa vezi ca pe langa 1.7.2 o sa iti apara si 1.6.4, iar atunci o sa poti sa-ti instalezi si sa rulezi modul fara probleme.

| mickeyMT a răspuns (pentru mickeyMT):

*merge
PS: Daca pe net ai gasit doar moduri de 1.6.4, inseamna ca inca nu s-au lansat cele de 1.7.2, si mai trebuie sa astepti pana o sa le posteze cei care se ocupa de asta.

Răspuns utilizator avertizat