| Vali2343242 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un texture pack, un skin si ceva servere faine la Minecraft! Dau funda! P.s ( cum instalez texture pack ul si skinul? rolling on the floor )

Răspuns Câştigător
| Gargant a răspuns:

Http://www.minecraftskins.com/ e linkul din care iti iei skin doar ca trebuie sa ai premium. Cand iti alegi skinul, apasa pe el, du-te la upload minecraft si acolo trebuie sa te loghezi. Daca te-ai logat ai skinul. Dureaza 5 min. sa ti se instaleze skinul. Texture pack trebuie sa iti cauti. Eu nu joc cu texture pack. Te rog sa-mi dai funda. Ti-am zis tot ce stiu!

| Vali2343242 explică (pentru Gargant):

N-am premium, dar mersi! Pot juca h&s sau survival games daca n-am cont cumparat?

| Gargant a răspuns (pentru Vali2343242):

Da poti

3 răspunsuri:
| Gargant a răspuns:

Da ai cont premium?