| razwiiBC a întrebat:

Dati-mi va rog frumos cateva jocuri cu masini cu camera de la volan,pentru pc-ul meu: windows XP profesional, version 2002, service pack 3, COMPUTER: Intel(R) CPU E 3300 @ 2. 50GHz 3. 33GHz, 0.99 GB of RAM. OFER FUNDA

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

RazwiiBC Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat!

6 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

NFS, Street Racer Europe, L.A. Rush, Flatout, World Racing, Race Driver, Juiced, Driver Parallel Lines, Driver San Francisco (recomand), Jacked, Pure, Burnout Paradise : Ultimate Box, Pac Man World Rally, MTX: Mototrax, Nail'd, Motor Racer, Yamaha Supercross, Ducati World Championship, Motocross Madness 2 si Supercross Kings.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Tu te-ai gindit macar o secunda inainte sa torni lista aia? Omul nu a zis ce placa video are, cel mai probabil e onboard, caz in care o sa joace Solitaire!

| razwiiBC explică (pentru GabiDumitrescu):

Placa mea e de 256 mb, ce jocuri imi merg

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru razwiiBC):

Si masina mea de spalat e la 1000 rpm, si ce? Zi ce placa ai, mai exact. Sint sute-mii de placi de 256MB!

| razwiiBC explică (pentru GabiDumitrescu):

Da' vrei sa desfac unitatea sa spun ce placa am, e in garantie, am sigiliu pe ea.