| anonim_4396 a întrebat:

De ce am ping mare in SA-MP (nu folosesc moduri)? Am net bun, am facut test aveti link: http://www.speedtest.net/my-result/5442488717 pe speettest by Ookla. FPS-urile sunt mari si nu are nici o treaba cu ping-ul.
Ma joc pe sv orange.bugged.ro.Pe alte jocuri gen cs am sub 30 si e vina internetului.

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ai incercat sa bagi ultimele drivere pentru wi-fi?

| GeorgeFatan a răspuns:

E din vina conexiunii. Incerca sa joci jocurile pe Low si fa un refresh la router. inchidel lasa-l 10 min si deschidel! SI! scoate telefonul de pe Wifi sau ce mai ai. lasa doar pc-ul cu internet!

Funda! Multumesc!

| anonim_4396 explică (pentru GeorgeFatan):

Tocmai ce am spus ce nu are treba fps-urile cu pingul... si am peste 60 ajung si la 90 dar unii nu intelg ce nu are treaba si internetul merge foarte bine.