| shippuden a întrebat:

De ce imi apare eroarea asta la assasins creed 3 "This application has failed to start because d3d11.dll was not found.Re-installing the application may fix the problem" ce as putea sa fac pentru a-mi merge jocu si sa nu-mi mai apara eroarea asta cand intru in joc? funda pentru cel mai bun raspuns

9 răspunsuri:
| AngelMuscleman a răspuns:

Http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? d3d11 ''apasa download zip file'' si dezarhiveaza in folderul jocului.Nu are nicio o treaba cu directx...

| shippuden explică (pentru AngelMuscleman):

Imi apare asta
Oops! something went wrong!

Not a vaild filename.dll

Go back to our start page
cand intru pe site

| Alex1003 a răspuns:

Uite trebuie sa descarci asta iti las mai jos un link:
http://ubisoft-en.custhelp.com/......1.dll-file

Funda ceva?

| shippuden explică (pentru Alex1003):

Am instalat directx dar degeaba sad

| AngelMuscleman a răspuns (pentru shippuden):

Nu da click pe el, copie siteul cu tot cu d3d11 fara spatiu intre si intra pe el

| shippuden explică (pentru AngelMuscleman):

Da am intrat pe site l-am copiat acolo unde am instalat jocu si cand sa-l deschid imi apare alta eroare "The procedure entry point_except, handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll" ce ar trebui sa fac?

| Alex1003 a răspuns:

Ma ia ce link ti-am dat eu ala e d3d11.dll special pentru assasin.

| shippuden explică (pentru Alex1003):

Da pai asa am facut, am dat download zip-file dupa l-am copiat in assasinss creed 3 acolo unde s-a instalat jocu si imi apare acum asta "The procedure entry point_except, handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll" ce ar trebui sa fac?