| shippuden a întrebat:

De ce imi apare eroarea asta la assasins creed 3 "This application has failed to start because d3d11.dll was not found.Re-installing the application may fix the problem" ce as putea sa fac pentru a-mi merge jocu si sa nu-mi mai apara eroarea asta cand intru in joc? funda pentru cel mai bun raspuns, care stie?

3 răspunsuri:
| mynameisxp a răspuns:

Scrie pe google dll fixer si dai pe prima apoi dai download si vezi tu atuncihappy

| Flloriin a răspuns:

Trebuie sa downloadezi folderul d3d11.dll il poti gasi pe internet scrie simplu "download d3d11.dll"si o sa-ti aparahappyFa asa asa am patit si eu la un alt joc am downloadat folderul si dupa a mers incearca

| shippuden explică (pentru Flloriin):

*** acum imi apare "The procedure entry point_except, handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll" ce ar trebui sa fac?