| Sebytza21 a întrebat:

De ce imi merge fifa 07 foarte greu, am windows 10 si inainte imi mergea brici ...Nu e vina la pc deoarece mergea si inainte si eu zic ca e destul de bun dual de 3 gh 2 gb placa video 4 ram

Răspuns Câştigător
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Fifa 07-windows 10 0. o nu iti suna cam ciudat, poate extrem de ciudat.Crezi ca un joc ca fifa 07 e dus ok de windows 10?
cunosc foarte putine jocuri vechi care sunt duse de windows 10, dar sunt adaptate belea
SAMP, metin2 cred, chestii de genu populare

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-a incarcat Windowsul. Ia un soft de curatare registri!

| Stefancalin1997 a răspuns:

Nope, e windows 10 de vina, l-am avut si eu si imi facea lag la fifa 07, probabil ca tie iti face lag cand alegi echipa si dai space pentru a incepe meciul, nu?

| Sebytza21 explică (pentru Stefancalin1997):

Da dar are lag si in timplul meciului si d ala penal ca se misca in poze... si inainte cu vre o luna a mers.L am reinstalat din nou si tot asa face

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru Sebytza21):

Da boss schimba-ti windows-ul si eu l-am avut 10 dar cand ma jucam parca dadea sa-mi sara sursa din suruburi, acum am 7 si nici nu-ti dai seama ca e aprins pc-ul la ce silentios este.