| εηηεя a întrebat:

De ce imi sacadeaza minecraft am incercat si alea sa le setez la video da nu merge imi sacadeaza rau eu stiu ca minecraft are cerinte de pentium 0 deci rolling on the floor nu stiu de ce sacadeaza:@

3 răspunsuri:
| Andrei4Lol a răspuns:

Tu stii prost.
Nu are cerinte de pentium 0 deci rolling on the floor are cerinte mai marihappy
Daca iti sacadeaza inseamna ca tu ai pentium 0.

| εηηεя explică (pentru Andrei4Lol):

Sti esti un pic cam prea idiot sti? pai iti zic eu un joc de 400 kb ce cerinte crezi ca poate avea? sa zicem ca in mintea ta aceste cerinte sunt placa video de 2 gb procesor de 3, 7 ghz si 4 gb ram la asta te-ai gandit?

| Andrei4Lol a răspuns (pentru εηηεя):

CPU
Recommended: Intel Pentium D or AMD Athlon 64 (K8) 2.6 GHz

RAM
Recommended: 4 GB

Video Card
Recommended: GeForce 66xx or ATI Radeon 9xxx and Up with OpenGL 2 Support (Excluding Integrated Chipsets)

Si te rog sa nu ma mai jignesti avand in vedere ca eu nu team jignit.