| AndreiPisoias a întrebat:

De ce minecaraft la sters pe Herobrine ca mi-e lene sa instalez modul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Herobrine nu se stie cu exactitate daca chiar a existat dar multi spun ca era foarte periculor. De cele mai multe ori a fost vazut in versiunile alpha disparand in ceata. Dupa cum spun unii herobrine era ca un player normal numai ca foarte puternic si unii spun ca ii ataca. Majoritatea oamenilor spun ca este un mit. Nu se stie cu exactitate daca a existat sau (daca ar fi existat) de ce ar fi fost sters. Funda?

| AndreiPisoias explică (pentru anonim_4396):

Mai asteltam pana la 3 daca mai primesc ceva si iti dau funda.