| GamerulUnicat a întrebat:

De unde downloadez samp dar sa imi mearga fara erori gen runtime sau altceva si sa pot intra in el ca de obicei nu puteam intra in el?

2 răspunsuri:
| redtoxic24 a răspuns:

Http://www.sa-mp.com/download.php
Este site-ul de pe care am descarcat samp, cea mai noua versiune si mi-a mers, le-am dat si altor prieteni si le-a mers si lor.

| GamerulUnicat explică (pentru redtoxic24):

Mie nu mi-a mers de foarte multe ori si cred ca nici acum nu imi merge.Imi da o gramada de runtime errori si alte rahaturi ce sa fac? Daca imi instalez gta sa slim thug imi merge garantat?