| RoxanaGhost a întrebat:

Deci îmi apare eroarea aia cu send- don't send şi scrie Microsoft Windows, apoi The system has recovered from a serious error. Şi am dat send error report dar îmi apare întruna...Ce să fac?

5 răspunsuri:
| Cr1st1ii a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul respectiv, sau sa restartezi computerul. funda daca e de folos. thx

| RoxanaGhost explică (pentru Cr1st1ii):

Nu-i la joc. Ci la Microsoft Windows

| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

La ce ai primit eroarea cu don't send?

| RoxanaGhost explică (pentru Kilobyte):

La Microsoft Windows

| alexb123 a răspuns:

Daca ai primit eroarea aceea la un joc inseamna ca jocul respectiv nu suporta configuratia calculatorului tau. Daca ai primit-o de altundeva probabil ai un virus sau ceva in calculator. Iti recomand ca, in cazul in care nu e de la joc sa faci o scanare cu un anitivirus sau malwarebytes.
Bafta!happy