| Mariuss32 a întrebat:

Deci instalez Minecraft de la TeamExtreme, il deschid, selectez versiunea(1.7.10) si cand dau play ma da inapoi la ferestra asta: http://tinypic.com/view.php?pic=w8u9mq&s=8#.U_y1I8V_tTQ si daca dau pe "Development console" imi da scrisul asta: http://tinypic.com/view.php?pic=6pvzbt&s=8#.U_y2msV_tTQ am dezinstalat minecraftul, l-am reinstalat, am facut la fel si cu java, dar degeaba. Cine ma ajuta cel mai mult ii dau funda.

4 răspunsuri:
| C4T4L1NU5 a răspuns:

Am avut si eu minecraft, cu aceiasi versiune Team Extrime 1.7.10 si mi a mers dar aveam lag, flendropuri, imaginea imi trepida, si am mai lu at si virusi asa ca l am dezinstalat si gata dar a aparut versiunea 1.8.Eu l am lu at de pe filelisc

| Mariuss32 explică (pentru C4T4L1NU5):

Cont pentru filelisc?

| andreiidita a răspuns:

Te ajut eu sa ei minecraft premium 1.7.10 pe gratis, e super simplu. Intri pe mineshafter si dai download scrie sus apoi pe minecraft-jar launcher scrie mai jos pe pagina dupa ce dai clic la download si o sa scrie aceasta aplicatie poate dauna nu o baga in seama ca eu il am de cateva luni si nu dauneaza cu nimic la pc si il descarci. Funda? Te rog! Te rog!