| xTremeAl3x a întrebat:

Deci serios daca stiti raspundeti-mi, stie cineva un metin2 PVP-PVP gen metin2 mage, s-a inchis pentru romanisad, pe care cresti rapid nu trebuie sa stai ore intregi, sa fie multe evolutii otel king, pose, armuri de lv mare... sa fie lvl maxim 250, 255
Si sa fie romani pe el

15 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Http://royal.mondialmt2.com/ lvl max. 250, arme, armuri si accesori pana la lvl 250, mape noi (cave zombie, ultima, ultima2 etc.), otele la magazin, arme pana in lvl 65 la magazin, licori noi, iti iei magii P de la depozit etc. Armele, accesoriile si armurile evolueaza de la 65 (iti iei batalie din shop, o faci +9 si evolueaza in sirius... si tot asa pana ce ajungi la o arma de lvl 250). Romani 90%, alte limbi 10%. Servarul este non-hamachii.

| xTremeAl3x explică (pentru ThEEmperoR):

Multumesc

| xTremeAl3x explică (pentru ThEEmperoR):

Bine da rproblema e ca atunci cand vreau sa fac cont dau click sa scriu dar nu scriu nimic nu aparesad

| xTremeAl3x explică (pentru ThEEmperoR):

Da am inteles dau sa scriu user pass email... si nu merge nu apare nimic:@

| ThEEmperoR a răspuns (pentru xTremeAl3x):

Fa-mi o poza cu ce apare!

| xTremeAl3x explică (pentru ThEEmperoR):

Nu pozaaaa nu apare nimic deci scriu pe username si nu apare scrisul nu se vede

| Alex99_5691 a răspuns:

Metin2 Hammerwinking Iti da din prima lv 249, te duci la un NPC (de langa degustoarea de diverse(in regatu galben)) si iti da 250! Armele sunt multe si variate! Armuri cat cuprinde! Bonusuri mega PVP (1000 dex 1000 int etc) DmG-urile bune sunt cam 150k - 1kk (deoarece bonusul de viata este de 30k Iar vitalitate+1000 iti da 40k PV!) Funda?

| xTremeAl3x explică (pentru Alex99_5691):

Ma rog am zis pvm pvp!

| DarkAngel0o0 a răspuns (pentru Alex99_5691):

laughing Metin2 Hammer e cel mai praf server din cate exista!

| DarkAngel0o0 a răspuns:

Mage nu s-a inchis frate uite site http://www.metin2mage.fr/international/index.php FUNDA?

| BarbuAna a răspuns:

EnergyMt2

| BuggerPlays a răspuns:

Metin2Appolo

| H3llB0yOn3 a răspuns:

Metin2fireblood

| jessica123 a răspuns:

Metin2 hameer