| Cristian2003 a întrebat:

Eu,mi-am descarcat Minecraft si dupa ce am umblatla setari mi-am facut de la 30 fps-uri la 112 fps-uri imi zicea ceva de Java si imi iesea.Iar acum cand vreau sa intru pe Minecraft imiarata pentru o fractiune de secunda sigla pe ecran si dispare, cum pot s-o rezolv? Dau funda.Dar atunci cand imi fac din nou windows-ul oare o sa mearga sa intru pe Minecraft?

5 răspunsuri:
| TheHellBoyHB a răspuns:

Ca sa fie mai usor noua, Editeaza Profilul cu Minecraft (Colt Jos Stanga unde Scrie Default, in zona dai Clik Edit Profile, si Tre sa exista o casuta in care scrie Keep Launcher Open sau Ceva de genu.). De acolo Launcher nu ti se va mai inchide si iti va aparea un scris la care imi dai copy paste si te ajut cum pot.

| Cristian2003 explică (pentru TheHellBoyHB):

Nici nu-mi intra in Minecraft, dar imi arata pe ecran sigla pentru o fractiune de secunda si-mi dispare.

| AnonyDoge a răspuns:

Reinstaleazati minecratul

| Cristian2003 explică (pentru AnonyDoge):

L-am reinstalat, dar tot nu merge.

| AnonyDoge a răspuns (pentru Cristian2003):

Sterge.minecraft din appdata si daca folosesti cracked sterge launcher-ul si ia altul.