| queenazalea a întrebat:

Heeey TPU! Voi ce ati alege dintre Sims 3 Seasons si Pets? Va rog,ajutati-ma,nu ma pot hotari! Pets am mai jucat,dar dintr-o data mi-a venit "pofta" sa joc din nou (Pets) iar cd-ul tin minte ca i l-am imprumutat unei fete, care isi cere scuze ca l-a pierdutbig grinin asta am invatat ceva:nu impart jocuri cu altii laughing)!
Intrebarea:Car e mai frumos? Sims 3 Seasons sau Sims 3 Pets? Ajutooor, e urgent puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Чернобыль a răspuns:

Cel mai frumos cred ca e Pets.

| Spaz472 a răspuns:

Sora mea spune ca pets ca seasons nu te ajuta cu nimic. Succes! (lol)

| queenazalea explică (pentru Spaz472):

Inseamna ca n-ai inteles intrebarea straight face

| queenazalea explică:

Am uitat sa zic, dau Funda!

| queenazalea explică:

Care*