| BIANCHIX a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Aş vrea să îmi instalez Minecraft PE, să nu fie cu bani sau viruşi.Îmi puteți spune dacă găsesc sau dacă aveți voi site-uri.Am auzit de site-ul Aptoide, dar ar avea viruşi.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AndreiMihaiXD1 a răspuns:

De pe aptoide dar nu caută asa du-te la stire(magazine daca il ai in romana)--» add store(adauga magazine)--»(si scrie) milaupv--»(intra in el si caută)minecraft pe. Daca nu iti merge spune-mi ca iti gasesc eu+funda te rog

2 răspunsuri:
| Ruski a răspuns:

Nu are virusi, stai linistit!