| Gerard9965 a întrebat:

Hei. Am si eu o mare mare problema.Va rog mult de tot sa ma ajutati.
Vreau sa ii instalez fratelui meu minecraft dar am cautat pe net la systemrequiments dar zice ca nu e compatibil...am incercat sa il instalez dar merge dfoar pana in punctul pana apas pe
PLAY

Va rog, ajutati-ma sa il instalez. Primul raspuns bun care imi va fi de ajutor si voi reusi sa-l instalez are FUNDA

Răspuns Câştigător
| Devilgrim a răspuns:

Http://www.girlshare.ro/3489413459.4
Instalează tot dacă îți apare ceva de exemplu java...

| Gerard9965 explică (pentru Devilgrim):

Sper sa mearga...am instalat si ultima versiune java

3 răspunsuri:
| Gerard9965 explică:

Http://prntscr.com/du4ejp
In privinta asta ce e de facut? Sunt praf si am nevoie de ajutor...