| Becanee a întrebat:

Hei bunahappy TPU.Am o problema.Joc metin2 united US... Vreau sa-l sterg din pc... Dar nu pot.Ma duc la add or remove si nu pot sa ai dau remove de acolo.
Imi spune: this installation can only be uninstalled on 64-bit windows.Cum as putea sa il dezinstalez...Va rog frumos. URGENT! Funda+vot!(promit)

1 răspuns:
| ZeroBLADE a răspuns:

Buna!
Nu stiu ce sa spun, pentru ca nu am avut aceasta problema niciodata.
Incearca Revo Unistaller, poate te va ajuta sa il dezinstalezi:
www.mediafire.com/? 8i83xrimvz6
Succes!