| Syrin a întrebat:

Hey ^^
Am o problema. Am luat un metin si acum cand vreaus a il dezinstalez imi spune : This installation can only be uninstalled on 64-bit Windows. Imi poate spune cineva cum il dezinstalez?
Mersi.

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Bună
Formatează calculatorul şi scapi mai uşor de el, şi, în acelaşi timp „împrospătezi’’ pc-ul.
Uite aici indicaţiile care trebuie să le urmezi … http://www.nano-net.ro/......wtopic.php
Baftă ^.^

3 răspunsuri:
| danmidnight a răspuns:

Exista mai multe metode:
1.Il folder este o aplicatie uninstall
2.Intri in control pannel, si la foldere si dai removewinking Baftaaa

| Syrin explică (pentru danmidnight):

Pai cand dau remove imi apare aia...

| danmidnight a răspuns:

Poate are vreun virus ceva, stergel mai bine asa, fara un install.