| basty4 a întrebat:

TPU am o problema am descarcat earth mt2 si nu mai merge sa-l dezinstalez acum si imi zice this installation can only be uninstalled on 64 bit windows adaugati va rog id pentru ajutor basty4@yahoo.com

1 răspuns:
| nomo12345 a răspuns:

Mai intai dai ctrl+alt+delete selectezi processes acolo daca e ceva de la earth mt2 dai clik pe ea apoi dai end process. daca nu atunci sterge mt2 din folder de tot si apoi dai dezinstalare. happy funda plz.