| nicusor123 a întrebat:

Hei cei care joaca minecraft...Am sapat mult in pamint si am dat de ceva foarte tare...cu ce ar trebi sa il sparg caci nu merge cu tarnacopul de fier, lemn, piatra.este ceva negru cu gri inchis cu ce se sparge.PS nu am nimic mai tare ca metalul.

Răspuns Câştigător
| zorgaila a răspuns:

Trebuie sa ai gamemode sa fii pe creativ si dacail spargi cazi in vid si mori(itemele nu se mai recupereaza de acaolo)
*SUNT EXPERT IN MINECRAFT)

6 răspunsuri:
| zorgaila a răspuns:

E Bedrock, nici diamantul enchanatat cu Efficiecny V nul poate sparge IT'S INSANE!

| nicusor123 explică (pentru zorgaila):

Ce fac ca sa trec de bedrock si sa trec si mai jos?

| zorgaila a răspuns:

Funda?

| zorgaila a răspuns:

MERIT funda

| zorgaila a răspuns:

Si in nether daca sapi in sus dai de bedrock si daca il spargi nu stiu unde ajungi dar daca in lumea reala dau de bedrock si dai in jos nu ajuni in nether

| AdiClipota a răspuns:

Ai ajuns jos de tot nu-l poti sparge chiar daca reusesti cu ceva bug o sa ramai blocat in harta si vei pierde viata