| Biiba a întrebat:

Cine se pricepe la metin imi puteti lasa un link sau sa scrieti ce bonusuri trebuie pe sura pvp (magie) dar sa nu fie ca restul de pe net gen colier:critica si nu stiu ce...sa fie 4 bonusuri....Multumes anticipat!

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Armura : ori una cu : 15 sabie, 15 2 maini, 3k pv ( sau cat e maxim ) ori alta cu : 15 pumnal, 15 sageti, 3k pv. astea 2 sunt seturi.
Daca ai prinde pe una : 15 sabie, 15 2 maini, 15 pumnal, 3k pv ar fi bine, dar e greu.
Bratara : 3 k PV, 15 magie, 10-15 patrunzatoare ( cat o fi maxim ) si 12 HH ( semi-om, sau cat e maxim.)
Arma : 12hh ( sau cat e maxim ) si 12- 15 int ( nu stiu cat e maxim la tine pe server.) + 10-15 critic, ar fi bine astea 3 principale, daca ai noroc sa prinzi si patrunzatoare.
In principal sa ai iteme cu INT.

| Biiba explică (pentru Wehes):

Si bratara, colierul, scutul si papucii?batting eyelashes

| Wehes a răspuns (pentru Biiba):

Bratara, ti-am spus-o ma.
Scut : Imun, 12-15 hh, 12 INT.
Papuci : 15 sabie, 15 pumnal, 15 sageti, 15 2 maini si PV. ( depinde dintre astea, iti faci 2 seturi )
Ti-am zis mai sus pentru sura magie principalul e INT.
Coif : 15 magie, 12-15 hh, tare impotriva ...etc.

| Biiba explică (pentru Wehes):

Da acum am vaz bratara, dar ai uitat colierullaughing

| Wehes a răspuns (pentru Biiba):

Chiar vrei sa ti le dau pe toate moca, chiar atat de greu e?
Colier : 15 sabie, 15 pumnal, 15 2 maini, 15 sageti si 3 k Pv.
Ideea e sa ai APARARI si PV.
Si baga finisaje pe bratara, colier si cercei.

| LeMoNNNaDe a răspuns (pentru Wehes):

Wehes daca ar iincerca swithbot iar intra usor...big grin

| Wehes a răspuns (pentru LeMoNNNaDe):

Degeaba foloseste switchbot daca nu stie ce bonusuri ii trebuie laughing

| LeMoNNNaDe a răspuns (pentru Wehes):

Pai nu am ziss laughing daca ar folosi sowitchbot cu bonusurile talewinking

9 răspunsuri:
| LeMoNNNaDe a răspuns:

Deci rezistenta magie; semi-om cat mai mult; pm la fel ca semi-om cat poti uh; critica patrunzatoare...si pv dar doar pe itm sa nu pui la status!big grin Fundaa:X?

| Biiba explică (pentru LeMoNNNaDe):

Man eu vreau detaliat gen asa: Armura:nu stiu ce, Amra:nu stiu ce, bratara:... si tot asa