| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos caut un metin2 server pirvat dar va rog nu imi dati metin35, metin2fun, godmt2, dinamik mt2, fun mt2 vreau rata de 1000% dar sa dati si site de register si restul plss am nevoie urgenta dar toate ratele sa fie de 1000% nu ma intereseaza daca e pvp sau pvm mie imi place mai mult pvp dar nu e nici o problema daca e pvm dar sa aiba rata de 1000% va rog nu ca supreme mt2 care o are de 750 sau hot famous de 300 sau warzone mt2 resita 500 si este offline toata ziua va rog mult 1000% si daca e posibil sa nu aibe buguri daca nu asta ebig grin si daca e posibil sa fie si 24/24 daca nu asta ebig grin

Răspuns Câştigător
| TheTiger a răspuns:

Salut.Stiu eu un metin care are ratele 1000% si rata la fierar 100%. Este mai mult PvP.Sunt doua servere.Srv1 care este PvP si Srv2 care este PvM, dar si ala PvP intr-un fel e si PvM ca cresti singur si dinalea... Acum Owneru e plecat, si a lasat pe altu in locul lui, iar cand vine oraru mi se pare ca ii de la ora 6 dimineata pana la 1 noaptea.http://metin2.flamek.ro/ in momentul de fata si acel Owner de rezerva nu a deschis siteul dar ia de aici downloandu pentru server 1 : http://www.megaupload.com/? d=S2KI9I3R si registeru pentru server 2 : http://metin2.flamek.ro/sv1/rega.html dar nha copiazatil si dupa aia cande merge fa-ti si cont.Numele meu in joc e ViperBlood :D

| angelo04 a răspuns (pentru TheTiger):

Bun

| AnnaAnutsa2497 a răspuns (pentru TheTiger):

Îmi dai te rog id tău? Aş vrea şi eu să joc metinul ăsta. Să îmi dai mai multe detalii. Aştept :*

| Fcp_Mario_2000 a răspuns (pentru TheTiger):

Incearca Mt2Steel ori mt2 hammer(lv 255) e pvp si nu ai cum sa cresti daca nu incearca urmatoarele:metin2 storm, metin2 sun, metin2galaxy, metin2buzau,metin2Sunrise,metin2fun,metin2ro(cel mai greu din lume laughing ) metin2 apollo si ultimu misto e metin2 summer(cel mai tare mt2 din lume iti garantez 100% funda? daca nu iti place nici unu baga-ma pe mess : barlamario@yahoo.com with Love, From MARIO!

73 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Uite:
www.metin2rospeed.ro
e cel mai cool server.Te da de la lvl 34(Te dadea dela 35)si ai rate foarte mari bft
.

| kiruxi97 a răspuns:

Hammer pvp e 1000% rate si pvm 1000 % rate/ pvp = 1, pvm = 2

| คlєxヅ a răspuns:

Metin2 tim

| marius121 a răspuns:

Nu stiu daca e bun mondial mt2 dar cred ca e bun ca dt e zona zombi :O

| RandyKiffOrton a răspuns:

Serverele astea is naspa. Un metin2 bun ar fi pvp metin2 mode da se intrerupe mereu si altu suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper tare cica ar fi Hardcore-mt2 da partea proasta e ca trebuie sa platesti 300 lei pentru un cont.

| Dany4you a răspuns:

Am gasit un metin : Metin2 Paradise.Are rata la toate 3000x si de 2 ori pe saptamana gm organizeaza evenimente.Il poti descarca de aici: http://metin2paradise.info/connect.php

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe metin2 universe cresti repede

| Popa_Ionut_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cum il descarc metinu asta ca e super?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io stiui unu
il vrai ce dai pentru el are toate ratel 1000% si pvp si e 24/24 deci e bun ce dai sa til dau?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu un serv cu 100 exp etx

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu unul hamachi Burnthelive-1 pass 123 intra e misto siteul de cont esti http://5. 68. 85. 235 distractie placuta server esti non stop 24/24 nu pica niciodata sper sa va placa eu sunt Gm pe el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum il dawlandez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba joaca Mt2RoFast
te da gm delea inceput

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin 2 fun :papuci vant 0 yang baba zen(200) 0yang si alte chesti tari fms +9 5000 yang rib +9 5000 yang pfn+9 5000 yang. cand incepi(este ajutor de lv 1)iei de la ea armura arma coif cercei papuci toate +9 0 yang faci lvl foarte usor (te-as sfatui sa iei mantia curajului cu 0 yang si sa faci multe multe lure ca ii bati in 2 timpi si 3 miscari si ia-ti si masca emotiei cu 0 yang) e foarte tare jocul, mie unul imi place. dar sa intri numai pe primul server numai pe ch1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dami si mie unu de 500% rate... nu's pretentios ca tine tongue dar da-mi un site cu care sa stiu ca cresc 20 de zile ma fac 100 (eu cresc foarte bine am jucat pe ro si de asta iti zic si am avut 89, deci stiu Unde sa cresc)da-mi un metin cu rata500%macar daca sti vreunu Mersi! oricum

| gabi2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi! Tu dc nu dai anunt?

| damian22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Metin 2 GX

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tot este vorba de metin.Cine imi poate spune si mie de ce nu imi pot face cont pe FamousMt2?
Stie cineva? Va roooog ziceti-mi si mie, ca vreau sa imi fac cont, dar nu merge! Va rooog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.metin2fun.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cm ce joc met vrei crsie metin 2dinamik

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut un server de genu 1000% exp mare vreau sa spun cu cat e mai mare exp cu atat mai bine exp stie cineva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti trebuie metin2 Zaken il gasesi pe www.topofgames.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E naspa rau metin2fun cu donatiile alea pana mea e o panarama de joc lagu 100 la100 e naspa rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu metin; mondialmt2; e foarte fain si max lvl 250. Facu lvl 120 in 4 ore

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2 fun este un joc foarte tare ieu de ieri pana astazi am facut lvl 90 tot +9 va recomand sa jucati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dati-mi si mie sitiul de la metin2 godmt2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://theonemt2.servegame.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da crede-ma! ca si eu caut un mt super bun dar cum sunt genii astia cu bannere... si cum THIS PAGE IS RESET... si alte porcarii nu gasesty :@ app nu lua de pe net metinuri ca se baga GM "fffff prietenosi si te baneaza crede-ma ca am patit-o ca abia ieri l-am luat mt 2 dream si azi cont nu merge un gm teo prins

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nerdmt2 da merge decat sv2

| RappaDanny a răspuns:

Iti dau eu unu, e Resita-Metin2 e prin hamachi, si ratele sunt intre 500 si 1000, o zi o zi, depinde. incearca http://resita-metin2.my1.ru/

| TheClassicGuitar a răspuns:

MT2 FrezzeTime:
http://frzmetin2ro.servegame.com/index.php ->Rata creste in timp ce joci adica la caini ai rata 15% pana la lvl 31 si dupa cresti in alte parti etc.