| Florin02 a întrebat:

Heii dau funda. cine imi zice si mie jocuri de pc care pot fii jucate oline, gen vreau sa ma joc eu cu un coleg, eu de la pc-ul meu el de la pc-ul lui. multumesc!

6 răspunsuri:
| MihneaIsBack a răspuns:

Salut!
Metin 2
Guild Wars
Titan Quest
WoW
LoL
Counter-Strike
Call of Duty
Minecraft
Multă baftă!

| javiga a răspuns:

Iti zic eu niste jocuri faine care au multyplaier si co-op cum vrei tu.
-Saints Row The Third
-Dead Islan
-Assassin's Creed Revelations
-Tom Clancy's Splinter Cell:Conviction
-Fifa 08, 09, 10, 11, 12,13
-Pes 08,09, 10,11, 12,13
Sper ca te-am ajutat Funda?

| GaBByzZuuuuuu a răspuns:

Salut,cele mai jucate jocuri online sunt cele jucate acum din 2012 in coace CS GO, Minecraft, LOL, FIFA, NFS si SAMP si mai sunt cele vechi CS 1.6 si Metin 2 care inca mai sunt jucate. Eu joc CS 1.6 si SAMP.

| DaNNzU a răspuns:

Sunt multe multe jocuri de jucat online... Cele mai jucate jocuri online sunt MMO / MMORPG. Uite aici niste exemple: DarkOrbit (recomand pentru iubitori de spatiu sau nave spatiale), Metin2, Chobots, ClubPenguin, PlanetCazmo, Shaya(gen metin2), 9Dragons(tot ca metin2). Eu in acest moment joc DarkOrbit. Sper ca te-am ajutat big grin

| Kolasin a răspuns (pentru DaNNzU):

Si link te rog daca se poate pentru DarkOrbit

| NeraThePirate a răspuns:

Salut! Daca vrei un joc coop poti incerca Minecraft. E gratis si se poate face un server foarte usor. Deasemenea poti incerca CS 1.6 sau MMORPG-urile(atentie dau dependenta). Sper ca te-am ajutat