| Nixs a întrebat:

Heii.Sa incep. Joc sweet flirt, si am o problema.Deci...Sunt la sfarsitul episodului 5 si trebuie sa ies ori cu Castiel ori cu Nath.Si nu am afinitatea chiar mare cu Castiel...Deci evident ca trebuie sa ies cu Nath.La inceput mi-a placut de Nathaniel, dar acum m-am cam plictisit de el.Si nu stiu cum sa fac sa nu mai ies cu el.Adica o tinuta din-aia costa 145$ si nu am banii astia.Si nu vreau sa astept pana ii strang,pentru ca sunt tentata sa cumpar cat mai multe haine, in fine.Cum as putea sa scap de asta si sa nu mai ies la intalnire cu NICIUNUL?

Răspuns Câştigător
| ღCARMELAღ a răspuns:

Din pacate nu se poate, dar asteapta sa se termine episodul iar apoi daca nu iti place finalul poti sa dai un ryplai

| Nixs explică (pentru ღCARMELAღ):

Merci de sfat :*

3 răspunsuri:
| ღCARMELAღ a răspuns:

Funda?!

| Annyya a răspuns:

Daca ai afinitate mai mare cu Nathaniel, iar tu cumperi tinuta pentru Castiel, nu vei mai iesi la intalnire.
In orice caz, tu trebuie sa cumperi una din tinutele pentru intalniri. Altfel nu se poate.
Nu prea avem ce face...