| hfgj a întrebat:

Hello! Eu am windows si un prieten are Mac Os si am vrea sa ne apucam de un MMORPG care sa ne mearga la amandoi, stie cineva?

5 răspunsuri:
| CosminFlo a răspuns:

Nu stiu daca are legatura ca tu ai windows si el Mac Os, adica ma refer ca nu cred ca asta este o problema... dar eu votez:
Lol
Dota 2
Dark Orbit (Un joc vechi, dar cat de cat bun)
SAMP pe roleplay merge...

| COSMIN20041705 a răspuns:

Metin2ro,LOL,Dota,SAMPbig grinar eu te avertizez aceste jocuri creeaza dependenta

| hfgj explică (pentru COSMIN20041705):

Mmorpg nu in sensul ala niste exemple :blade & soul, skyforge etc

| COSMIN20041705 a răspuns (pentru hfgj):

Aa scuze eu astea le joc scuze

| DarkWolfReal a răspuns:

Drakensang,Spiral Knights, Dungeons & Dragons MMO mai sunt da nu mai stiu