| Ovydiw a întrebat:

Vreau sa va anunt ca de aproximativ de o saptamana s-a deschis Metin2Info.
-Un server nou romanesc 100% cu GM de treaba, eventuri, de toate.
Serverul este pun mai hard dar se creste binisor si yangul pica foarte mult... 5min la caini faci 50kk(fara exagerari)
Este un server nou, deci nu sant prea multi jucatori tocmai de aceea va invit sa luati parte la distractie!
www.Metin2Info.ro
Va rog daca nu vreti sa jucati macar dati 1Like:D
Si daca vreti sa jucati ma puteti gasi la numele de : OvYdiW
Va astept si va zic ca o sa merite sa-l descarcati!

2 răspunsuri:
| MaRcYaN a răspuns:

Iti dau unj site cu metin2 privat si alege de acolo care-ti place
http://www.e-joc.info/category/metin-2/

| Ovydiw explică (pentru MaRcYaN):

Tocmai am anuntat ca s-a deschis un nou server!
Tu stii sa citesti?
Cumparati ochelari sau ABECEDAR!