| Gabriel_Alin_1991_niPj a întrebat:

Help!
Pana acum 2 zile imi mergea csgo-ul in 100 fps+, iar acum nu trece de 30.
Am i7, ge force 820m, windows 10 pro.
Am dat si restart la windows si nimic.
Ce pot face?

4 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Vezi daca ai un program deschis care ruleaza pe fundal si mananca performanta (inchidel).

2 Gandeste-te ce ai facut atunci 2 zile ai setat ceva din Cs go setari sau ai descarcat ceva si acel program ruleaza pe fundal sau ceva ineregula cu un program uitete in (Task Manager) si vezi ce program mananca atata.

3 Vezi daca ai blocat FPS la 60 (Vertical Sync) trebuie sa fie pe OFF.

4 Poate sa fie si de la Drivere sau actualizarile/upgradul de la Windows 10 care face aceste lucruri mi s-a intamplat si mie acest lucru in unele cazuri da altele nu.

| DarkWolfReal a răspuns:

E de la windows 10, am patit si eu asa uita-te pe Youtube la problema asta e ceva de la Power management

| Gabriel_Alin_1991_niPj explică (pentru DarkWolfReal):

Poti sa-mi dai si mieun link?

| Gabriel_Alin_1991_niPj explică (pentru DarkWolfReal):

Link?