| ăăă_6086 a întrebat:

Hey all!
Am si eu o problema... dupa ce imi instalez the sims 2 seasons imi apare o eroare. care imi zice asa " Pleasure ensure the sims seasons disc in the drive, select ok and restart the application ".

Daca stie cineva cum pot sa-l fac sa mearga.hee hee

Răspuns Câştigător
| claudiu89 a răspuns:

Copiezi ce exista in crack in locul unde ii aplicatia jocului jocul si dai replace.

2 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Precis nu ai pus crack-ul, imaginea era incarcata cand ai rulat jocul?
Oricum jocul ar trebui sa mearga fara cd/dvd.

| ăăă_6086 explică (pentru claudiu89):

Cand dau Open pe F, imi arata un folder cu Crackbatting eyelashes, dar ce fac cu el? big grin