| Mirela123yz a întrebat:

Hey!

Spune-ti-mi si mie un metin cu bonusuri 6/7 dar sa fie PVP-PVM.
Si as mai vrea sa ma ajutati cu ceva, spune-ti-mi si mie cum se face un set universal.

Multumesc anticipat! puppy dog eyeswinking big grin

Funda!

Răspuns Câştigător
| FuriousJr a răspuns:

Uite aici https://epicalmt2.ro/pvp/?attempt=1 si un set universal se face asa : pui la 6/7 pe 4 itm aparare war si ninja si pe 4 itm aparare sura si saman! in caz ca bonusurile sunt de gen 10% sau 5% faci 2 seturi cu : 1 set cu war si ninja doar aparare si un set doar cu sura si saman aparare si o sa-ti fie de folos o sa fezi! daca ai nelamuriri da-mi add la aderesa de email : emilemy391@yahoo.com

| Mirela123yz explică (pentru FuriousJr):

Hey, multumesc! :* :* :* am inteles. Thanx

| FuriousJr a răspuns (pentru Mirela123yz):

Cu placere! daca mai ai nevoie de ceva imi scrii aici! big grin